İnsan Kaynakları

AKSA Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak İnsan Kaynakları’na verdiğimiz önemin farkını ortaya koyan şirketimiz, çalışanları ve nitelikli işgücü için tercih edilen kurum olma konumunu daha da pekiştirmeyi amaç edinmiştir.

Kurumsal başarıya ancak bilgili, deneyimli, işini kendisine meslek edinmiş ve motive olmuş çalışanlarla ulaşılacağına inanan AKSA Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, en önemli iç kaynağı olan çalışanların desteğine ve üretkenliğine güvenmektedir. Kaliteli bir hizmeti ve insan sağlığını önceleyen İnsan Kaynakları politikası, kaliteli insan gücü alımını gerçekleştirmek ve bu gücün en verimli şekilde değerlendirilmesini sağlamak hedeflerine yönelmiştir.

AKSA Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, hizmetin her kademesinde insani değerlere ve müşteri memnuniyetine ulaşmayı ve sürekli iyileşmeyi hedeflemektedir. Bu hedefle İnsan Kaynakları yönetimi, çalışanların meslek eğitimine özel bir önem vererek çalışanlarının yetkinliklerini kurumsal deneyimleriyle geliştirmeleri ve kariyer hedeflerine ulaşmaları için en uygun ortamı hazırlamaya çalışmaktadır. Şirketimiz, personeline sürekli yatırım yapmakta ve çalışan memnuniyetini en üst noktaya çıkarmayı amaçlamaktadır.